Malutka

Zamknij okno


Malutka

ur. 2002
Urocza kotka, która wiele przeszła w swoim krótkim życiu. Wskutek stresu zapadła na chorobę dziąseł, która nie poddawała się leczeniu. Ostatnią deską ratunku okazało się usunięcie zębów i teraz, dzięki pani Ani z lecznicy Białobrzeska, Malutka kipi energią. Zostawiono jej cztery kły i Malutka może ugryzć weterynarza, jeśli zechce. Do tej pory nie zechciała. Jest wysterylizowana, spokojna, z wyjątkiem krótkich chwil wieczorem, kiedy uprawia biegi sprinterskie i skoki. Śpi najchętniej w łóżku obok człowieka.
plazmocytarne zapalenie jamy ustnej

We wrzesniu 2009 Malutka odeszła na mocznicę.

 

Malutka

ur. 2002
Urocza kotka, która wiele przeszła w swoim krótkim życiu. Wskutek stresu zapadła na chorobę dziąseł, która nie poddawała się leczeniu. Ostatnią deską ratunku okazało się usunięcie zębów i teraz, dzięki pani Ani z lecznicy Białobrzeska, Malutka kipi energią. Zostawiono jej cztery kły i Malutka może ugryzć weterynarza, jeśli zechce. Do tej pory nie zechciała. Jest wysterylizowana, spokojna, z wyjątkiem krótkich chwil wieczorem, kiedy uprawia biegi sprinterskie i skoki. Śpi najchętniej w łóżku obok człowieka. Ostatnio nie lubi wychodzić, więc może mieszkać w mieszkaniu.
plazmocytarne zapalenie jamy ustnej
Tel. 0-501-134-505, 0-22-833-81-30, 0-693-34-99-78


Jeśli ktoś zechce sponsorować Malutkę, prosimy o wpłatę na konto Fundacji Canis, z dopiskiem Malutka na odwrocie blankietu.